BOSU ® Hydro Ball 25 Pro

Dostupnost: (po celé ČR 1-3 dny)

Cena: 0 Kč

  • Doprava po celé ČR zdarma

Detailní popis:

BOSU® Hydro Ball byl navržen speciálně pro funkční trénink. Většina cvičení se zaměřuje pouze na izolovanou svalovou skupinu a jen málokdy nutí tělo zapojit a využívat BodyCOREBOSU® Hydro Ball je navržen aby efektivně zapojil skupiny svalů. Učí vás také, jak používat vaše tělo nejefektivnějším způsobemBOSU® Hydro Ball funguje na principu destabilizované váhy Hydro-Inertia™. To je klíč k síle, rychlosti, tréninku nervového systému a celkové kondici.

Dokonce i dobře vypracované svaly nemohou využít svůj skutečný potenciál bez nervového systému. Svaly nikdy nekonají samy. Musí přijímat signály z nervů, které se rozvětvují po celém těle. Trénink stability je vysoce efektivní způsob, jak tyto signály zefektivnit.

Nervy reagují na trénink stejně jako svaly, přizpůsobují se požadavkům, které jsou na ně kladeny. Každý typ cvičence může využít benefity a prospěch, které cvičení přináší.

 

  • Délka: 41 cm (s madly)
  • Hmotnost: 2,0kg (bez vody)
  • Hmotnost: 11,3 kg (naplněný vodou)

 

 

Námi dodávané produkty BOSU ® pochází výhradně z oficiální české distribuce.

 

 

 

 

 

 

 

HYDRO-INERTIA™ využívá vody k vytvoření nestabilního odporu, který zvyšuje pevnost a stabilitu BodyCORE během cvičení. Většina balančních produktů, které jsou v současné době na trhu, se používá především jako základna, na které sedíte, stojíte nebo si lehnete.

Použitím technologie HYDRO-INERTIA™ v SURGE® Hydro Ball odstraníte omezení, která se vyskytují u produktů omezených na posturální nestabilitu. Se SURGE® Hydro Ball můžete pracovat v nestabilitě v celé škále pohybů v trénincích pro celé vaše tělo.

HYDRO-INERTIA™ účinně a efektivně napodobuje situace v reálném životě mnohem více než statická závaží, jako jsou činky nebo kettle belly.

 

baner2

Doporučujeme

Činkový set PREMIUM kovový 80 kg

80 kg činkový set 1x dlouhá hřídel 1600 mm, 2x hřídel jednoruční s uzávěry na závit, délka osy 350 mm 1x hřídel EZ zahnutá s uzávěry na závit, délka osy 1200 mm kovové kotouče se středem 30 mm Více info

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec